NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 10 MARCA 2019 R.
  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na wymianę dachu na plebanii. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w Głodowie w czwartek o 16.00, w Pogódkach w piątek o 17.30. W niedzielę o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 zapraszamy na obowiązkowe spotkanie wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 8 SP i 3 GIM oraz wszystkich tych, którzy mają przystąpić w tym roku do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie a przed kościołem odbędzie się zbiórka na rzecz polskich misjonarzy.
  5. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu od 1 października 2019 r. organizuje kolejną edycję Studiów Podyplomowych w zakresie katechetyczno-teologicznym, które uprawniają do uczenia religii w szkole. Studia Podyplomowe będą prowadzone w Toruniu i Pelplinie, przez cztery semestry. Informacje w gablocie i w biurze parafialnym.
  6. Parafia w Godziszewie organizuje pielgrzymkę do La Salette w dniach od 10 do 18 lipca. Szczegóły na afiszu w gablocie i w biurze parafialnym.