NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24 LUTEGO 2019 R.
  1. W miniony czwartek odbył się feryjny wyjazd Ministrantów i Młodzieżowej Wspólnoty Św. Jana Bosko do Aquaparku w Redzie. Serdecznie dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15.00 a w Pogódkach w piątek od 15.00 dla dzieci a od 17.00 dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz dla dorosłych.
  3. W piątek od 9.00 odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.00 zapraszamy na obowiązkowe spotkanie wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 8 SP i 3 GIM oraz wszystkich tych, którzy mają przystąpić w tym roku do sakramentu bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach danego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego.
  6. Można odbierać nowy numer „Pielgrzyma” a u ministrantów nabyć „Małego Pielgrzyma” dla dzieci.
  7. Strażacy z OSP Koźmin w ramach Organizacji pożytku Publicznego zwracają się z prośbą o przekazywanie 1% podatku na zakup sprzętu do ratowania życia. Szczegóły na afiszu w kruchcie i na naszej stronie internetowej.