NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 27 STYCZNIA 2019 R.

1. W czasie kolędowym odwiedziliśmy 660 mieszkań, 60 rodzin nie przyjęło kolędy. Naszą parafię obecnie zamieszkują 2484 osoby. Małżeństw katolickich jest 555 a 49 par żyje bez sakramentu małżeństwa. Z ofiar kolędowych do kasy parafialnej wpłynęło 24.460 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary kolędowe oraz indywidualne datki przeznaczone na remont dachu plebanii oraz za życzliwe przyjęcie, poczęstunki i transport. Do tych podziękowań dołączają się pan organista oraz ministranci. Serdecznie dziękujemy strażakom z Koźmina za usunięcie suchych gałęzi z drzew przy kościele i na cmentarzu.

2. Serdecznie dziękujemy strażakom z Koźmina za usunięcie suchych gałęzi z drzew przy kościele i na cmentarzu.

2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od godz. 15.00 a w Pogódkach w piątek od 15.00 dla dzieci od 17.00 dla kandydatów do bierzmowania i dorosłych.

3. W piątek od godz. 9.00 odwiedzimy naszych chorych z posługa sakramentalną.

4. Zapraszamy w piątek 1 lutego o godz. 19.00 na comiesięczną Adoracja Najświętszego Sakramentu do kościoła parafialnego w Pogódkach.

5. W sobotę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic zostaną odprawione o godz. 9.30 i 17.00 w Pogódkach, w Głodowie o 16.00. Na Mszę św. o 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Kolekta tego święta przeznaczona jest na zakony klauzurowe. W Kobylu wyjątkowo Msza św. o godz. 18.00.