NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17 LUTEGO 2019 R.
  1. W ubiegłą niedzielę na remont dachu na plebanii zebraliśmy 4.360 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zakończył się remont na plebanii. Serdecznie dziękuję państwu C. za nieocenioną pomoc w tym przedsięwzięciu a ekipie remontowej za solidną i ofiarną pracę. Od przyszłej niedzieli, będzie można w razie potrzeby korzystać z nowej toalety, która została urządzona przy wejściu do dawnego biura w plebanii. Dziękuję także za wywiezienie gruzów z placu przy plebanii, uprzątnięcie piasku z chodnika wokół kościoła i raz jeszcze za wszelką pomoc podczas remontu w pracach stolarskich, elektrycznych, hydraulicznych, rozbiórkowych.
  3. W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.