OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 4 LUTEGO 2024 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 4 LUTEGO 2024 R.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w posprzątaniu kościoła ze świątecznych dekoracji.
  2. W poniedziałek wspominamy św. Agatę, patronkę w niebezpieczeństwie pożarów. Na Mszy św. o 17:00 tradycyjnie poświecimy chleb i wodę.
  3. Ksiądz Dawid odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w piątek, 9 lutego.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  5. W przyszłą niedzielę, w ramach Światowego Dnia Chorego, po Mszy św. o godz. 8:00 będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych, natomiast o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem – dawne Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Po nabożeństwie pokutnym spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. Dziękujemy rodzinie Aliny i Adama za modlitwę różańcową w intencji naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje p. Jolanta a za tydzień rodzina Emilii i Piotra.
  7. Centrum Usług Społecznych w Skarszewach informuje, że posiada wolne miejsca w Dziennym Domu Pobytu Senior + (tzw. Senior WIGOR) na ul. Gdańskiej w Skarszewach dla osób powyżej 60 r. ż.  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum pod nr tel. 58 588 24 36 lub osobisty w Centrum przy ul. Szkolnej 9 w Skarszewach.
  8. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.
  9. Intencje: