Zapraszamy na Wielkopostną projekcję filmową

Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia 2019 r. o godzinie 19.30 w SP im. Piotra Szturmowskiego w Pogódkach. Na film zaprasza Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Pogódkach

Kochani podajemy trochę więcej informacji na temat wyjątkowej projekcji filmowej, która już niebawem ma się odbyć u nas w Pogódkach.

Nasza Misja

– wartości – spotkanie – działanie –

Jako grupa medialna Braci Syków oraz warszawskie studio filmowe High Hope Films działamy w Polsce od 2009 roku. Skupiamy się na produkcji filmowej oraz przygotowywaniu wydarzeń, które niosą za sobą dobre przesłanie oraz motywują do pozytywnego działania. Dotykamy poruszających historii, które rejestrujemy naszymi kamerami na całym świecie. Opowiadamy o ludziach pokrzywdzonych, problemie głodu, przebaczeniu, chęci podróżowania oraz wielu innych życiowych kwestiach, jednocześnie promując wyjątkowych bohaterów. Swoimi działaniami na stałe wspieramy polski szpital w Zambii prowadzony przez heroiczne Siostry Służebniczki. Nasze filmy staramy się zaprezentować w formie wyjątkowych spotkań dla jak najszerszej publiczności. Zrealizowaliśmy ponad 15 pełnometrażowych produkcji dokumentalnych oraz ponad 100 programów telewizyjnych. Przeprowadziliśmy blisko 500 wyjątkowych pokazów na terenie całej Polski dla ponad 700.000 widzów. Naszą ofertę atrakcyjnych pokazów filmowych wraz ze spotkaniami kierujemy do: szkół, uczelni, domów kultury, ośrodków pomocy, zakładów zamkniętych, karnych i parafii. Nie czekajmy bo szkoda czasu – zróbmy „coś” razem dla innych! Nadszedł czas na Pogódki.

Z filmowym pozdrowieniem
Maciej & Tadeusz Sykowie

Więcej informacji o naszej misji: https://www.gosc.pl/doc/3826432.Prosto-z-front

Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia 2019 r. o godzinie 19.30 w Szkole Podstawowej im. Piotra Szturmowskiego w Pogódkach. Na film zaprasza Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Pogódkach.