Ogłoszenia Parafialne z 9.02.2020r.

NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 9 LUTEGO 2020 R.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
2. We wtorek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes a zarazem Światowy Dzień Chorego. Zapraszam w tym dniu chorych i starszych parafian na Mszę św. o godz. 15.00, podczas której będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
3. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbędzie się w czwartek w świetlicy OSP o 19.00.
4. Kolekta przeszłej niedzieli przeznaczona będzie na trwające remonty i prace w Pelplinie.
5. Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do 16 lutego.
6. W zakrystii można odbierać nowy numer :Pielgrzyma” a u ministrantów można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla dzieci oraz poprzednie numery „Pielgrzyma”.