Ogłoszenia Parafialne z 26.01.2020r.

NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26 STYCZNIA 2019 R.

1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, poczęstunki i transport oraz złożone ofiary. W przyszłą niedzielę podamy sprawozdanie kolędowe.
  2. Zapraszamy na Wieczór dla Małżonków we wtorek 28 stycznia o godz. 19.30. Tematem spotkania będzie więź duchowa w małżeństwie. Chętnych małżonków prosimy o potwierdzenie obecności.
  3. W najbliższą środę biuro parafialne będzie nieczynne.
  4. Spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej odbędzie się w czwartek o 19.00 w świetlicy OSP a zbiórka wszystkich ministrantów w sobotę o 11.00 w kościele.
  5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie członków Róż Różańcowych.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Na Mszach św. odbędzie się poświęcenie świec. Na Mszę św. o 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Kolekta przeznaczona będzie na zakony klauzurowe.
  7. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.
  8. Osoby wybierające się na pielgrzymkę na Bałkany prosimy o zwrot wypełnionych umów i wpłacenie zaliczki do końca stycznia, aby ustalić listę pielgrzymów.
  9. Wójt Gminy Liniewo zaprasza na obchody 100-lecia powrotu Gminy Liniewo do Ojczyzny, które rozpoczną się 2 lutego o godz. 11.00 Mszą św. w kościele w Wysinie.