Ogłoszenia Parafialne z 16 lutego 2020 r.

NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. W ubiegłą niedzielę na nasze parafialne inwestycje zebraliśmy 4.200 zł. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na trwające remonty i prace w Pelplinie. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Informujemy, że w poniedziałek i środę biuro parafialne będzie czynne tylko po Mszy św. o 18.00
  3. Wszystkich wybierających się na pielgrzymkę na Bałkany zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę o 16.00 zapraszamy na nabożeństwo pokutne przed zbliżającym się Wielkim Postem, w ramach danego Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Po nabożeństwie pokutnym zapraszamy na spotkanie uczniów klas 8 oraz powtarzających rok.
  5. U ministrantów można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla dzieci oraz poprzednie numery „Pielgrzyma”.
  6. Burmistrz Skarszew zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy Skarszewy, na koncert inaugurujący obchody 700-lecia nadania praw miejskich Skarszewom 20 lutego 2020 r o godzinie 18.30 w Skarszewskim Centrum Sportu.