Ogłoszenia Parafialne z 12.01.2020r.

NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 12 STYCZNIA 2019 R.

  1. Dzisiaj od godziny 12.00 mieszkańców Pogódek odwiedzą Kolędnicy Misyjni.

  2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!

  3. W zakrystii można odbierać nowego „Pielgrzyma” a u ministrantów można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla naszych dzieci.

  4. Osoby wybierające się na pielgrzymkę na Bałkany prosimy o zwrot wypełnionych umów i wpłacenie zaliczki, aby ustalić listę pielgrzymów.

  5. Dom kultury w Liniewie zaprasza na koncert noworoczny dzisiaj 12 stycznia o godz. 15.00 w sali widowiskowej.

  6. Burmistrz Skarszew zaprasza na Koncert Noworoczny Orkiestry Kameralnej z Elbląga, który odbędzie się 17 stycznia o godzinie 18.00 w Skarszewskim Centrum Sportu.

  7. Wójt Gminy Liniewo zaprasza na obchody 100-lecia powrotu Gminy Liniewo do Ojczyzny, które rozpoczną się 2 lutego o godz. 11.00 Mszą św. w kościele w Wysinie.

  8. Plan kolęd:

  9. 12.01
    Niedziela

    13:00
    Koźmin od p. Wencel do p. Piechowskiej
    14:00
    Koźmin od p. Kubisz do Delewskich

    13.01
    Poniedziałek

    13:00
    Jaroszewy od p. Lerke obie strony
    13.00
    Jaroszewy nowy blok i od p. Bembenek

    14.01
    Wtorek

    13:00
    Pogódki Parcele
    13:00
    Głodowo stare bloki

    15.01
    Środa

    14:00
    Pogódki od p. Kamińskich do p. Steiner
    13.00
    Pogódki od p. Wycinka

    16.01
    Czwartek

    10:00
    Koźmin pod Górę
    10.00
    Koźmin pod Nowy Dworzec

    17.01
    Piątek

    10:00
    Głodowo do Dworca
    10.00
    Kobyle wybudowania

    18.01
    Sobota

    11:00
    Kobyle wieś
    11.00
    Kobyle wieś

    19.01
    Niedziela

    13:00
    Pogódki od p. Meller
    14:00
    Pogódki od p. Meller

    20.01
    Poniedziałek

    12:00
    Pogódki od p. Szarafin do p. Żur
    12.00
    Malary

    21.01
    Wtorek

    13:00
    Pogódki od p. Trapp do domu nauczyciela
    10.00
    Jaroszewy od p. Aszyk do p. Szynalewskich

    22.01
    Środa

    10:00
    Głodowo od p. Jasińskich do p. Szwocha
    14:00
    Jastrzębce i Deka