Ogłoszenia Parafialne z 05.01.2019r.

NA II NIEDZIELĘ PO BOŻYM NARODZENIU, 5 STYCZNIA 2019 R.

  1. Jutro obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. W tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św., które zostaną odprawione według porządku niedzielnego.

  2. Zapraszamy do naszego kościoła na wspólne śpiewanie kolęd z naszą parafialną scholą w poniedziałek 6 stycznia godz. 15.00.

  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.

  4. U ministrantów można nabyć „Małego Pielgrzyma” dla naszych dzieci.

  5. Osoby wybierające się na pielgrzymkę na Bałkany prosimy o zwrot wypełnionych umów i wpłacenie zaliczki, aby ustalić listę pielgrzymów.

  6. W gablocie kościoła zostały wywieszone terminy chrztów w przyszłym roku.

  7. Dom kultury w Liniewie zaprasza na koncert noworoczny w niedzielę 12 stycznia o godz. 15.00 w sali widowiskowej.

  8. Plan kolęd:


    KOLĘDY 2020

    02.01
    Czwartek

    13:00
    Dolne Maliki
    13:00
    Pogódki Kozi Rynek

    04.01
    Sobota

    11:00
    Głodowo od p. Brzezińskich pod Wysin i do p. Leik
    11.00
    Głodowo od p. Marszałkowskich do p. Maier

    05.01
    Niedziela

    13:00
    Koźmin od p. Kortas do p. Huzarek oraz „Gdynia” i do p.Kosznik
    14:00
    Koźmin wieś od p. Szramka do p. Kosznik

    06.01
    Poniedziałek

    —————————————-

    07.01
    Wtorek

    11:00
    Jaroszewy pod Kleszczewo
    14:00
    Tomaszewo

    08.01
    Środa

    11:00
    Jaroszewy od Zdrojów
    14:00
    Cystersów 4 – dom socjalny

    09.01
    Czwartek

    ————————————–

    10.01
    Piątek

    13:00
    Głodowo nowe bloki
    12:00
    Mestwinowo, Milonki, Stefanowo

    11.01
    Sobota

    11:00
    Pogódki, ul. Jeziorna
    11:00
    Pogódki, ul. Jeziorna

    12.01
    Niedziela

    13:00
    Koźmin od p. Wencel do p. Piechowskiej
    14:00
    Koźmin od p. Kubisz do Delewskich

    13.01
    Poniedziałek

    13:00
    Jaroszewy od p. Lerke obie strony
    13.00
    Jaroszewy nowy blok i od p. Bembenek

    14.01
    Wtorek

    13:00
    Pogódki Parcele
    13:00
    Głodowo stare bloki

    15.01
    Środa

    14:00
    Pogódki od p. Kamińskich do p. Steiner
    13.00
    Pogódki od p. Wycinka

    16.01
    Czwartek

    10:00
    Koźmin pod Górę
    10.00
    Koźmin pod Nowy Dworzec

    17.01
    Piątek

    10:00
    Głodowo do Dworca
    10.00
    Kobyle wybudowania

    18.01
    Sobota

    11:00
    Kobyle wieś
    11.00
    Kobyle wieś

    19.01
    Niedziela

    13:00
    Pogódki od p. Meller
    14:00
    Pogódki od p. Meller

    20.01
    Poniedziałek

    12:00
    Pogódki od p. Szarafin do p. Żur
    12.00
    Malary

    21.01
    Wtorek

    13:00
    Pogódki od p. Trapp do domu nauczyciela
    10.00
    Jaroszewy od p. Aszyk do p. Szynalewskich

    22.01
    Środa

    10:00
    Głodowo od p. Jasińskich do p. Szwocha
    14:00
    Jastrzębce i Deka