Ogłoszenia Parafialne z 02.02.2020r.

NA NIEDZIELĘ OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, 2 LUTEGO 2020 R.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. W czasie kolędowym odwiedziliśmy 677 mieszkań, 63 rodziny nie przyjęły kolędy. Naszą parafię obecnie zamieszkują 2.606 osób. Małżeństw katolickich jest 566 a 56 par żyje bez sakramentu małżeństwa. Z ofiar kolędowych do kasy parafialnej wpłynęło 24.000 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary kolędowe oraz indywidualne datki przeznaczone na budowę nowej kostnicy w wysokości 6.600 zł.
  3. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Na Mszach św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa za wstawiennictwem św. Błażeja. Natomiast w środę w dniu wspomnienia św. Agaty tradycyjnie poświęcimy chleb i wodę.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek i I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi: w Głodowie w czwartek od godz. 15.30, w Pogódkach dla kandydatów do bierzmowania w czwartek od godz. 17.00, dla dzieci i dorosłych w piątek od godz. 15.00.
  5. Zapraszamy na comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek o 19.00.
  6. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  7. Kolekta przeszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje.
  8. Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Medjugorie. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do 16 lutego.