OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14 LISTOPADA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14 LISTOPADA 2021 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na parafialne inwestycje a przed kościołem odbywa się zbiórka na stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Zapraszamy z powrotem na adoracje Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godziny 16.00 do 17.00. W Każdy wtorek adoracja w intencji wynagradzającej Najświętszemu Obliczu za zniewagi i zelżywości, a w szczególności za brak poszanowania niedzieli i opuszczanie Mszy Świętej Niedzielnej.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy obecny rok liturgiczny. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na finansowanie przez Caritas działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego.
  4. Wydział Duszpasterski Kurii Pelplińskiej zaprasza rodziny do włączenia się w rekolekcje o nazwie „Rodzina33”. Rekolekcje mają formę indywidualnej pracy rodzin – zarówno dorosłych jak i dla dzieci – w oparciu o materiały dostępne online na stronie rodzina33.pl. W naszej parafii rozpoczną się 21 listopada 2021r. podczas Mszy Świętej o 11:00 i będą trwać 33 dni do 23 grudnia 2021 r.
  5. Ojciec Święty w ramach Synodu w całym Kościele kieruje do nas ankietę z pytaniami. Prosimy o ich odebranie spod chóru i odpowiedź pisemną do najbliższej niedzieli.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.