OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 LISTOPADA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 LISTOPADA 2022 R.

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na budowę kostnicy a przed kościołem odbywa się zbiórka na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w potrzebie, w tym roku wspieramy Kościół na Ukrainie. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 20:30 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
3. W przyszłą niedzielę, Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, zakończymy bieżący rok liturgiczny. Po Sumie odmówimy Akt poświęcenia się Sercu Pana Jezusa.
4. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.
5. Parafia św. Maksymiliana w Skarszewach organizuje w dniach 10-17 czerwca autokarową pielgrzymkę do Medjugorie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
6. Zapraszamy młodzież przygotowująca się do bierzmowania z dwóch roczników i wszystkich chętnych do wysłuchania świadectwa misjonarki p. Joanny i jej doświadczenia misyjnego w niedzielę o godz. 14:00.