OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 LISTOPADA 2021 R.

NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 LISTOPADA 2021 R.

1. W czwartek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. zostaną odprawione o 9.30 w intencji Ojczyzny, 11:00 i 18.00. Pamiętajmy o udekorowaniu naszych domów flagami narodowymi.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje a przed kościołem odbędzie się zbiórka na stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  3. Zapraszamy z powrotem na adoracje Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godziny 16.00 do 17.00. W Każdy wtorek adoracja w intencji wynagradzającej Najświętszemu Obliczu za zniewagi i zelżywości, a w szczególności za brak poszanowania niedzieli i opuszczanie Mszy Świętej Niedzielnej.
  4. W środę spotkanie dla bierzmowanych na cmentarzu. Proszę, przynieście wkłady do zniczy. Zbiórka pod krzyżem misyjnym.