OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12 listopada 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12 listopada 2023 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje a przed kościołem odbywa się zbiórka na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  3. Dziękujemy rodzinie Malwiny i Karola Okroj za modlitwę różańcową w intencjach naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Anny i Zbigniewa Szczukowskich a za tydzień Zofia Fijał. W zakrystii można zgłaszać chęć włączenia się w modlitwę różańcową.
  4. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie przeżywać swoje obowiązkowe warsztaty biblijne 17 i 18 listopada w Sali zakładu „Ciecholewski Wentylacje”. Piątek od godz.16:00 do 19:00 oraz w sobotę od 9:00 do 13:30. Prosimy zabrać ze sobą długopisy, szaliki i wodę.
  5. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.