OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 listopada 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 listopada 2023 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na wywóz śmieci z cmentarza w kwocie 3.980 zł. Dziękujemy także za wywiezienie przed 1 listopada bioodpadów z kompostownika oraz tym wszystkim, którzy segregują śmieci.
  2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  3. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne. Wypominki jednorazowe odmawiamy przez oktawę Wszystkich Świętych po Mszy o 17:00 a w niedzielę po Sumie.
  4. W sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. zostaną odprawione o 9.30 w intencji Ojczyzny i o 17:00, o 18:00 Msza św. niedzielna. Pamiętajmy o udekorowaniu naszych domów flagami narodowymi.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje a przed kościołem odbędzie się zbiórka na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  6. Dziękujemy rodzinie Krystyny i Hieronima za modlitwę różańcową w intencjach naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Malwiny i Karola a za tydzień Anny i Zbigniewa. W zakrystii można zgłaszać chęć włączenia się w modlitwę różańcową.