OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

 1. Dzisiaj przed kościołem oraz 1 listopada na cmentarzu odbędzie się zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież w poniedziałek i wtorek o 16.30 a dorosłych po Mszy św. o 17.00.
 3. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu obowiązuje nas udział we Mszy św., które zostaną odprawione o godz. 8.00, 9.30, 11.00 w Głodowie i o 13.00. Po Mszy św. o 13.00 odbędzie się procesja żałobna na cmentarzu z modlitwami za naszych zmarłych.
 4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne, I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15.30 a w Pogódkach w piątek od 16.00 dla dzieci a dla młodzieży i dorosłych od 18:30 do 19:30. W I sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9:00.
 5. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od 9:00.
 6. W czwartek obchodzimy Dzień Zaduszny. Msze św. będą o godz. 9:30, o 16:00 w Głodowie i o 17:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
 7. 1 i 2 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie kościoła oraz modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Przez całą oktawę można zyskać odpust zupełny za zmarłych w czyśćcu cierpiących za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 8. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
 9. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny. Wypominki jednorazowe będziemy odmawiali przez oktawę Wszystkich Świętych po Mszy o 17:00 a w niedzielę po Sumie.
 10. Dziękujemy rodzinie Bernardyny i Andrzeja za modlitwę różańcową w intencjach naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Krystyny i Hieronima a za tydzień Malwiny i Karola. W zakrystii można zgłaszać chęć włączenia się w modlitwę różańcową.
 11. Pod chórem można nabyć w trybie samoobsługowym kalendarze oraz odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.
 12. 30 października (poniedziałek) organizujemy wyjazd do kina na film „Oblicze Jezusa”. Koszt wyjazdu to 40 zł. Zapisy u ks. Dawida. Wyjazd o 17:00 spod kościoła.
 13. W niedzielę, jako przygotowanie do uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na adorację ze świętymi o godz. 18:00.