OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

  1. Biskup diecezjalny potwierdził dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych, dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem koronawirusem.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawione o 8.00, 8.30, 9.30, 10.00 i 11.00, tak aby każdy chętny mógł uczestniczyć we Mszy św.
  4. 1 i 2 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych za nawiedzenie kościoła oraz modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  5. Procesja żałobna za zmarłych na naszym cmentarzu odbędzie się w tym roku w niedzielę 1 listopada w godzinach popołudniowych, bez udziału wiernych. Zachęcamy do indywidualnego nawiedzania grobów naszych zmarłych. Przypominamy jednocześnie, że zgodnie z reżimem sanitarnym na cmentarzu obowiązkowo zakrywamy usta i nos, zachowujemy odstęp 1,5 metra od innych osób oraz nie tworzymy zgromadzeń powyżej 5 osób.
  6. Do biura parafialnego można przynosić wypominki za zmarłych, roczne i jednorazowe oraz intencje na Mszę św. zbiorową za zmarłych. Można je także zostawiać w skrzynce pocztowej przy drzwiach plebanii.
  7. W piątek od godziny 15.00 zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie można skorzystać ze spowiedzi. Przypominamy także o możliwości spowiedzi w zakrystii.
  8. W najbliższym czasie postaramy się wznowić transmisje online na naszm parafialnym Facebooku.