OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

  1. Dzisiaj o godzinie 13:00 zostanie odprawiona Msza św. w Lesie Jaroszewskim, za pomordowanych tam mieszkańców naszej parafii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o 17.00. W piątki różaniec o 20:30. O prowadzenie różańca prosimy: w poniedziałki Róże z Pogódek, we wtorki Róże z Koźmina, w środy Róże z Kobyla, w czwartki Róże z Jaroszew.
  3. Wspólnota Seminarium w Pelplinie zaprasza naszą parafię w ramach „Mostu modlitewnego” do wspólnej modlitwy w intencji powołań w czwartek 27 października. W tej intencji będziemy modlili się przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o 17:00.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
  5. W przyszłą niedzielę przed kościołem oraz 1 listopada na cmentarzu odbędzie się zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza.
  6. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  7. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie: z klas ósmych w sobotę o 9:00, ze szkół ponadpodstawowych w sobotę o 10:00.
  8. Zapraszamy na adorację Eucharystyczną ze świętymi w niedzielę na godz. 18
  9. Dziękujemy s. Nulli za wygłoszone świadectwo i życzymy wielu łask Bożych i dalszej opieki bł. Stefana kard. Wyszyńskiego! Zachęcamy też do zakupu książek!