OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

  1. Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia a kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych po Mszy św. o 17.00. O prowadzenie różańca prosimy:

Poniedziałek: I Róża z Pogódek

Wtorek: II Róża z Pogódek

Środa: I Róża z Koźmina

Czwartek: II Róża z Koźmina

Piątek: I Róża z Jaroszew

Sobota: II Róża z Jaroszew

  1. W przyszłą niedzielę, 22 października, o godz. 13:00 w Lesie Jaroszewskim zostanie odprawiona Msza św. za pomordowanych tam i w okolicy mieszkańców naszej Parafii.
  2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  3. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  4. Dziękujemy rodzinie Ewy i Franciszka za modlitwę różańcową w intencjach naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Bogumiły i Bronisława. W zakrystii można zgłaszać chęć włączenia się w modlitwę różańcową.
  5. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma” oraz nabyć w trybie samoobsługowym kalendarze.
  6. 30 października (poniedziałek) organizujemy wyjazd do kina na film „Oblicze Jezusa”. Koszt wyjazdu to 40 zł. Zapisy u ks. Dawida. Wyjazd o 17 spod kościoła.
  7. Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, tego dnia będzie możliwość otrzymania papieskiej kremówki dzięki uprzejmości naszego parafialnego zespołu Caritas.
  8. Intencje: