OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 11 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i pomogli w organizacji odpust ku czci św. Aniołów.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje a przed kościołem odbywa się zbiórka na pomoc w leczeniu małego Olka Lewandowskiego z Czarnej Wody. Zbiórkę można także wesprzeć wrzucając do puszek uszkodzoną, nienoszoną, złotą i srebrną biżuterię.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00.
  4. Do biura parafialnego można przynosić wypominki za zmarłych, roczne i jednorazowe oraz intencje na Mszę św. zbiorową za zmarłych.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Papieskiego.
  6. Msza św. w Lesie Jaroszewskim za pomordowanych tam w 1939 roku naszych parafian zostanie odprawiona 25 października.
  7. Przypominamy, że na cmentarzu, także wokół kościoła, jest obowiązek zasłaniania ust i nosa. Prosimy także, w związku ze zbliżającym się wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych, o umiarkowane przystrajanie grobów w tym czasie, a rozłożenie tych wydatków na cały rok, by dodatkowo też nie generować kosztów wywozu śmieci, które w tym czasie wynoszą dodatkowo około 5 tys. zł.