OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 10 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 10 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

  1. Dzisiaj w ramach Dnia Papieskiego przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia natomiast kolekta jest przeznaczona na parafialne inwestycje.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00. O prowadzenie różańca prosimy: w poniedziałki Róże z Pogódek, we wtorki Róże z Koźmina, w środy Róże z Kobyla, w czwartki Róże z Jaroszew.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, połączone z różańcem, w środę o 18.30.
  4. W Dniu Dziecka Utraconego, który obchodzimy w piątek, różaniec święty ofiarujemy w intencji rodzin, które doświadczyły śmierci dziecka w wyniku poronienia, choroby, wypadku, samobójstwa, zabójstwa lub innych okoliczności. Zapraszamy te rodziny do wspólnej modlitwy.
  5. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.