OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 8 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 8 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

  1. Obchodzimy dzisiaj nasz odpust parafialny ku czci św. Aniołów Stróżów, połączony z zakończeniem Misji Świętych. Serdecznie dziękujemy ojcu Markowi za przeprowadzenie misji, dzięki którym jeszcze bardziej mogliśmy zjednoczyć się z Bogiem i między sobą. Dziękujemy także za przygotowanie kościoła oraz odpustowej liturgii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych po Mszy św. o 17.00. O prowadzenie różańca prosimy:

Poniedziałek: I Róża z Pogódek

Wtorek: II Róża z Pogódek

Środa: I Róża z Koźmina

Czwartek: II Róża z Koźmina

Piątek: I Róża z Jaroszew

Sobota: II Róża z Jaroszew

  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  2. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  3. W czwartek, po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci św. Gemmy Galgani z oddaniem czci jej relikwiom.
  4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii zapraszamy na Mszę św. w piątek o 17:00. Na Mszy św. poświęcimy i wręczymy dzieciom różańce.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia a kolekta przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.