OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 4 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

  1. Obchodzimy dzisiaj odpust ku czci św. Aniołów Stróżów połączony z parafialnym dziękczynieniem za tegoroczne plony. Sumę odpustową o 11.30 odprawi i kazania dziś głosi ks. Mirosław Lewandowski, pallotyn. Zapraszamy dziś o 18.00 na uwielbienie o aniołach (jest to adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze świadectwem i błogosławieństwem lourdzkim). Naszymi gośćmi będą siostry od aniołów.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym parafialnym „Jerychu Różańcowym” modląc się w intencji Kościoła, o uświęcenie kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i o święte życie naszych rodzin.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się zbiórka przed kościołem na pomoc w leczeniu małego Olka Lewandowskiego z Czarnej Wody. Zbiórkę można także wesprzeć wrzucając do puszek uszkodzoną, nienoszoną, złotą i srebrną biżuterię.