OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

  1. Obchodzimy dzisiaj nasz odpust parafialny ku czci św. Aniołów Stróżów, połączony z parafialnym dziękczynieniem za plony. Sumę odpustową o 11:30 odprawi i kazania wygłosi Ks. Szymon Chamier Cieminski. Wprowadzi on również do naszej parafii relikwie św. Marii Goretti i św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej.
  2. Serdecznie dziękujemy za udział w naszym parafialnym „Jerychu Różańcowym” w intencji Kościoła, o uświęcenie kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i o święte życie naszych rodzin oraz tym, którzy pomogli w przygotowaniu do dzisiejszego odpustu.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o 17.00. O prowadzenie różańca prosimy: w poniedziałki Róże z Pogódek, we wtorki Róże z Koźmina, w środy Róże z Kobyla, w czwartki Róże z Jaroszew. W piątki różaniec o 20:30.
  4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne I Czwartek i I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15.30 a w Pogódkach w piątek od 16.00 do 16:30 dla dzieci dla młodzieży i dorosłych podczas Adoracji od 18:30.
  5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii zapraszamy na Mszę św. w piątek o 17:00. Na Mszy św. poświęcimy i wręczymy dzieciom różańce.
  6. W piątek od 9:00 odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.
  7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
  8. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  9. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma” oraz nabyć kalendarze.