OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26 WRZEŚNIA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26 WRZEŚNIA 2021 R.

  1. Wzorem ubiegłych lat zapraszamy do udziału w naszym parafialnym „Jerychu Różańcowym”. Od najbliższego piątku przez kolejnych siedem dni będziemy się spotykać na wspólną modlitwę różańcową przed Najświętszym Sakramentem modląc się w intencji Kościoła, o uświęcenie kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i o święte życie naszych rodzin. Plan nabożeństw:
Niedziela 20.00-21.00
Poniedziałek 21.00-22.00
Wtorek 22.00-23.00
Środa 23.00-00.00
Czwartek 00.00-01.00

 

  1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w Głodowie w czwartek od 15:00 a w Pogódkach w piątek od 16:00. Naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w przyszły piątek 8 października.
  2. W piątek rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy nasz odpust parafialny ku czci św. Aniołów Stróżów, połączony z parafialnym dziękczynieniem za plony. Sumę odpustową odprawi i kazania wygłosi o. Rafał Pujsza CP, pasjonista. Wprowadzi on również do naszej parafii relikwie św. Gemmy Galgani i zaśpiewa Trójmiejska Diakonia Muzyczna.
  4. Gminne Biuro Spisowe informuje, że w dniu 25 września 2021 r. (sobota) w godz. 8:00-24:00 w Urzędzie Miejskim w Skarszewach będzie trwać akcja pod nazwą „Noc spisowa” w ramach kończącego się 30 września obowiązkowego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Główny Urząd Statystyczny przypomina, że na mocy ustawy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Spisie. Kto jeszcze tego nie zrobił, powinien niezwłocznie  wypełnić obowiązek spisowy