OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24 WRZEŚNIA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24 WRZEŚNIA 2023 R.

  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  2. W przyszły poniedziałek, 2 października rozpoczniemy Misje Święte. Podczas Misji o. Marek odwiedzi nasze wioski. Jeśli ktoś ma pragnienie zaproszenia Go do swojego domu na krótką rozmowę niech przystroi okno swojego domu świętym obrazem lub krzyżem oraz elementami dekoracyjnymi (np. lampki choinkowe). Odwiedziny te będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 14:00 w następującym porządku:

Poniedziałek: Jaroszewy i Malary

Wtorek: Parcele – Kobyle – Dolne Maliki

Środa: Tomaszewo – Koźmin

Czwartek: Pogódki

Piątek: Milonki – Stefanowo – Głodowo – Deka