OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 22 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 22 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

 1. Dzisiaj, we wspomnienie św. Jana Pawła II, jest możliwość otrzymania papieskiej kremówki dzięki uprzejmości naszego parafialnego zespołu Caritas.
 2. W ubiegła niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1.800 zł. a na parafialne inwestycje 2.900 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
 3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych po Mszy św. o 17.00. O prowadzenie różańca prosimy:

Poniedziałek: I Róża z Pogódek

Wtorek: II Róża z Pogódek

Środa: I Róża z Koźmina

Czwartek: II Róża z Koźmina

Piątek: I Róża z Jaroszew

Sobota: II Róża z Jaroszew

 1. Dzisiaj o godz. 13:00 w Lesie Jaroszewskim zostanie odprawiona Msza św. za pomordowanych tam i w okolicy mieszkańców naszej Parafii.
 2. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
 3. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
 4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w sobotę na godz. 9.00. Zabierzcie ze sobą potrzebne sprzęty do sprzątania grobów!
 5. W przyszłą niedzielę przed kościołem oraz 1 listopada na cmentarzu odbędzie się zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza.
 6. Dziękujemy rodzinie Bogumiły i Bronisława za modlitwę różańcową w intencjach naszych misji parafialnych. Dzisiaj różaniec przejmuje rodzina Bernardyny i Andrzejaa za tydzień Krystyny i Hieronima. W zakrystii można zgłaszać chęć włączenia się w modlitwę różańcową.
 7. Pod chórem można nabyć w trybie samoobsługowym kalendarze.
 8. 30 października (poniedziałek) organizujemy wyjazd do kina na film „Oblicze Jezusa”. Koszt wyjazdu to 40 zł. Zapisy u ks. Dawida. Wyjazd o 17:00 spod kościoła.
 9. W niedzielę, jako przygotowanie do uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na adorację ze świętymi o godz. 18:00.