OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

  1. W ubiegłą niedzielę na nasze parafialne inwestycje zebraliśmy 3.200 zł. Serdeczne Bóg Zapłać za te ofiary. Dzisiaj przed kościołem odbywa się zbiórka z okazji obchodzonego w ubiegłą niedzielę Dnia Papieskiego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00.
  3. Od wczoraj w naszym kościele parafialnym jednorazowo może uczestniczyć w nabożeństwach 60 osób, w Głodowie – 35 a w Kobylu – 12. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawione o 8.00, 8.30, 9.30, 10.00 i 11.00, tak aby każdy chętny mógł uczestniczyć we Mszy św.
  4. Do biura parafialnego można przynosić wypominki za zmarłych, roczne i jednorazowe oraz intencje na Mszę św. zbiorową za zmarłych.
  5. W piątek od godziny 15.00 zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu, W tym czasie będzie można skorzystać ze spowiedzi. Przypominamy także o możliwości spowiedzi w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę o godzinie 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w Lesie Jaroszewskim za pomordowanych tam w 1939 roku naszych parafian. Zgodnie z reżimem sanitarnym obowiązkowo zakrywamy usta i nos oraz zachowujemy odstępy 1,5 metra od innych uczestników.
  7. Przypominamy, że na cmentarzu, także wokół kościoła, jest obowiązek zasłaniania ust i nosa. Prosimy także, w związku ze zbliżającym się wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych, o umiarkowane przystrajanie grobów w tym czasie, a rozłożenie tych wydatków na cały rok, by dodatkowo też nie generować kosztów wywozu śmieci, które w tym czasie wynoszą dodatkowo około 5 tys. zł.
  8. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.