OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

1. W ubiegłą niedzielę na parafialne inwestycje zebraliśmy 4.100 zł. a na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 400 zł. Serdeczne Bóg Zapłać za te ofiary. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych codziennie po Mszy św. o 17.00. O prowadzenie różańca prosimy: w poniedziałki Róże z Pogódek, we wtorki Róże z Koźmina, w środy Róże z Kobyla, w czwartki Róże z Jaroszew.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, połączone z różańcem, w środę o 18.30.
  4. W przyszłą niedzielę, 24 października, o godzinie 13:00 zostanie odprawiona Msza św. w Lesie Jaroszewskim, za pomordowanych tam mieszkańców.
  5. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  6. Intencje: