OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 16 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 16 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

1. Obchodzimy dzisiaj kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W ubiegłą niedzielę na budowę kostnicy zebraliśmy 4.900 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o 16.30 a dorosłych od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o 17.00. W piątki różaniec o 20:30. O prowadzenie różańca prosimy: w poniedziałki Róże z Pogódek, we wtorki Róże z Koźmina, w środy Róże z Kobyla, w czwartki Róże z Jaroszew.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
  5. Do zakrystii i biura parafialnego można przynosić wypominki roczne, jednorazowe i na Mszę św. zbiorową w Dzień Zaduszny.
  6. W przyszłą niedzielę 23 października, o godzinie 13:00 zostanie odprawiona Msza św. w Lesie Jaroszewskim, za pomordowanych tam mieszkańców naszej parafii.
  7. W przyszłą niedzielę odwidzi nas s. Nulla, którą cudownie uzdrowił bł. Prymas Wyszyński. Siostra da świadectwo swojego uzdrowienia oraz będzie mozliwość zakupu książki „Cud kardynała Wyszyńskiego” w cenie 20 zł.
  8. Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Głodowie składają gorące podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pozyskania środków na zakup nowego wozu bojowego.
  9. Kandydatów do bierzmowania z klas ósmych zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o 18:00 a ze szkół średnich w sobotę o 9:00.
  10. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.