OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 WRZEŚNA 2020 R.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali w różnych pracach przy i w plebanii .
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Przed kościołem natomiast odbywa się zbiórka ofiar na Ziemię Świętą, przeniesiona z Wielkiego Piątku. Za składane ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Jutro obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy do udziału w Mszach Św. po których będzie możliwość oddania czci relikwiom Krzyża Świętego.
  4. W piątek we wspomnienie św. Stanisława Kostki zapraszamy na Mszę Św. o 18.00 dzieci i młodzież z naszej parafii a szczególnie ministrantów, scholę oraz KSM. Po Mszach będzie również możliwość oddania czci relikwiom św. Stanisława.
  5. W piątek po Mszy św. o 18.00 w świetlicy OSP odbędzie się spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zapraszamy dotychczasowych członków oraz chętną młodzież.
  6. W zakrystii można odbierać zamówione płytki ze zdjęciami z bierzmowania w cenie 20 zł.