OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12 WRZEŚNIA 2021 R.

NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12 WRZEŚNIA 2021 R.

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na parafialne inwestycje. Serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary oraz wpłaty na konto.
  2. Dzisiaj odbędzie się Marsz Pamięci śp. Piotra Szturmowskiego. Początek o 15:00 w Tomaszewie, około 16:00 Msza św. w kościele parafialnym i następnie przejście na miejsce egzekucji.
  3. We wtorek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża św. a w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  4. W piątek na Mszę św. o 18:00 zapraszamy uczniów klas VIII wraz z rodzicami.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze Seminarium Duchowne.
  6. W biurze parafialnym można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  7. Dobiega końca Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Wszystkich, którzy nie zdążyli się spisać lub rozpoczęli spis internetowy, ale go nie ukończyli zapraszamy dzisiaj na Plebanię (wejście od tarasu) gdzie od 8.30-12.30 znajduje się punkt mobilny.