OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 WRZEŚNIA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 WRZEŚNIA 2021 R.

  1. Niedziela dzisiejsza jest obchodzona w Kościele w Polsce jako „Dzień Solidarności z Afgańczykami” a przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar na pomoc Afgańczykom.
  2. W środę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej. Na Mszach św. poświęcimy ziarno siewne. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, a po Mszy św. na spotkanie
  3. Chorych z posługą sakramentalną ks. Dawid odwiedzi w piątek od 9.00.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się Marsz Pamięci śp. Piotra Szturmowskiego. Początek o 15:00 w Tomaszewie, około 16:00 Msza św. w kościele parafialnym i następnie przejście miejsce egzekucji ok. 18:00.
  6. We wtorek, 7 września, w od godziny 10:00 do 12:00 przy świetlicy wiejskiej w Pogódkach będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19.
  7. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.