OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 4 WRZEŚNIA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 4 WRZEŚNIA 2022 R.

  1. W czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej. Na Mszach św. poświęcimy ziarno siewne. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, a po Mszy św. na spotkanie.
  2. W piątek na Mszę św. o 18:00 zapraszamy uczniów klas VIII, którzy pragną przygotować się do bierzmowania, wraz z rodzicami.
  3. Intencje mszalne na przyszły rok będziemy przyjmowali od poniedziałku 5 września. Intencje można zamawiać osobiście w biurze parafialnym, telefonicznie bądź mailowo.
  4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na dalsze prace przy budowie kostnicy.
  6. Ochotnicza Straż Pożarna w Pogódkach serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 10 do 16 roku życia do dołączenia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Zbiórka odbędzie się w piątek 9 września o godz. 17:00 przy Remizie OSP Pogódki.
  7. Pod chórem można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.