OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 30 SIERPNIA 2020 R.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali w pracach przy plebanii.
  2. Zapraszamy dzieci i rodziców na Msze św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w Pogódkach we wtorek o 17.00 w Głodowie w czwartek o 13.00. Na Mszach zostaną poświęcone tornistry pierwszoklasistom.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi: w Głodowie w czwartek od godz. 15.30, w Pogódkach dla kandydatów do bierzmowania w czwartek od godz. 17.00, dla dzieci i dorosłych w piątek od godz. 16.00.
  4. Chorych z posługą sakramentalna odwiedzimy w piątek od 9.00.
  5. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do plebanii na spotkanie rodziców naszych ministrantów a o 10.00 do kościoła członków Róż Różańcowych.
  6. W zakrystii można odbierać zamówione płytki ze zdjęciami z bierzmowania w cenie 20 zł.