OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29 SIERPNIA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 29 SIERPNIA 2021 R.

  1. Serdecznie dziękujemy za wyczyszczenie rynien i wymianę popękanych dachówek na naszym kościele.
  2. Zapraszamy dzieci i rodziców na Msze św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w Pogódkach w środę o 8:30 a w Głodowie w czwartek o 8:00. Na Mszach zostaną poświęcone tornistry pierwszoklasistom.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi: w Głodowie w środę od godz. 15.30, w Pogódkach dla dzieci we wtorek od 16:00 a dla dorosłych w piątek od godz. 16.00.
  4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy: ks. proboszcz w piątek od 9.00, ks. Dawid w przyszłym tygodniu.
  5. Wójt Gminy Liniewo zaprasza na Gminne Dożynki, które rozpoczną się Mszą św. dzisiaj o 16:00 w kościele w Garczynie a następnie na festyn z licznymi atrakcjami na stadionie wiejskim. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła.