OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28 SIERPNIA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28 SIERPNIA 2022 R.

  1. Zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w Pogódkach w czwartek o 08:30 a w Głodowie we przyszły wtorek o 12:15. Na Mszy zostaną poświęcone tornistry pierwszoklasistom.
  2. W środę 31 sierpnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godziny 18:30 do 21:00.
  3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I Czwartek – dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania, I Piątek – dzień wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i I Sobota miesiąca – dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi w piątek od 16:00 oraz podczas adoracji od 18:30. Nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca o godz. 9:00.
  4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od 9.00.
  5. Intencje mszalne na przyszły rok będziemy przyjmowali od przyszłego poniedziałku 5 września. Intencje można zamawiać osobiście w biurze parafialnym, telefonicznie bądź mailowo.
  6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 oraz na różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie w piątek o godz. 20:30.