OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23 SIERPNIA 2020 R.

1. W miniony czwartek swoją posługę wikariuszowską w naszej parafii rozpoczął Ks. Dawid Tyborski, którego serdecznie witamy i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pogódzkiej, Świętych Aniołów Stróżów i św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. W ubiegła niedzielę na pomoc poszkodowanym w Bejrucie zebraliśmy 750 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  3. W środę obchodzimy Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, zapraszamy do udziału w Mszach św. o 17.00 i 18.00 po których odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
  4. W zakrystii można odbierać zamówione płytki ze zdjęciami z bierzmowania w cenie 20 zł.
  5. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.
  6. Wójt Gminy Liniewo zaprasza na gminne dożynki połączone z przeglądem Kół Gospodyń Wiejskich oraz Zespołów Biesiadnych, które rozpoczną się Mszą św. w kościele w Liniewie w sobotę 29 sierpnia o godz. 16.30.