OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15 SIERPNIA 2021 R.

NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, 15 SIERPNIA 2021 R.

1. W ubiegłą niedzielę na budowę kostnicy zebraliśmy 5.995 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. Serdecznie dziękujemy także za odnowienie krzyży na cmentarzu i przy kościele oraz pracownikom firmy Ciecholewski-Wentylacje za skoszenie trawy wokół kościoła i cmentarza.
  3. W okresie wakacyjnym zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od 15:00 do 17:00 i na różaniec online w środy o godz. 20:30.
  4. Wójt Gminy Liniewo zaprasza na Festyn, który odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy dzisiaj od godziny 15:00 oraz na wakacyjny piknik nad wodą w Orlu w przyszłą niedzielę od 15:00. W Sali wiejskiej w Orlu dostępny będzie mobilny punkt szczepień. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła.

Zmarła śp. Maria Turzyńska z Pogódek, pogrzeb w poniedziałek o 10.00

Zmarła śp. Barbara Barkowska z Pogódek, pogrzeb w poniedziałek o 13.00