OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 26 LIPCA 2020 R.

  1. Dzisiaj po Mszach św. poświęcimy nasze pojazdy a przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  2. We wtorek 28 lipca tradycyjnie zawita do nas Piesza Pielgrzymka z Gdyni na Jasną Górę. W tym roku będzie maksymalnie 50 pielgrzymów, którzy proszą nas o noclegi. Bardzo prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia pielgrzymów nawet tych, których przyjmujemy co roku.
  3. W sobotę po południu oraz w niedzielę można zyskać odpust zupełny Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła i domówienie Wierzę w Boga i Ojcze nasz.
  4. Burmistrz Skarszew serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Skarszewy na uroczyste otwarcie Targowiska Miejskiego w Skarszewach oraz Jarmark „Smaki Kociewia i Kaszub”, który odbędzie się dnia 1 sierpnia 2020 r. od godziny 8.00 na placu przy ul. Dworcowej.
  5. W zakrystii można odbierać nowe numery „Pielgrzyma”.