OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25 LIPCA 2021 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25 LIPCA 2021 R.

1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar, które zostaną przekazane potrzebującym.
2. Dzisiaj po Mszach św. w ramach wspomnienia św. Krzysztofa poświęcimy nasze pojazdy.
3. W okresie wakacyjnym zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od 15:00 do 17:00 i na różaniec online w środy o godz. 20:30.
4. W środę 28 lipca będziemy gościli pieszą pielgrzymkę z Gdyni na Jasną Górę. Osoby chętne na przyjęcie pielgrzymów na nocleg prosimy zgłaszać się w zakrystii i biurze parafialnym.
5. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma” oraz nabyć płytę w aranżacji skrzypiec i pianina, na której nasza organistka Agata zaśpiewała piosenki popularnych zespołów religijnych. Cena płyty to 35 zł, z czego część przeznaczona jest na budowę kostnicy.