OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19 LIPCA 2020 R.

1. W ubiegłą niedzielę na nasze parafialne inwestycje zebraliśmy 3.850 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. W kruchcie kościoła można nabyć cegiełkę w postaci książki „Wakacyjny Wzrost Wiary” za dobrowolną ofiarę na pokrycie kosztów związanych z półkoloniami.
  3. W zakrystii można zmawiać pyty ze zdjęciami z bierzmowania.
  4. W przyszła niedzielę po Mszach św. poświęcimy nasze pojazdy a przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  5. 28 lipca tradycyjnie zawita do nas Piesza Pielgrzymka z Gdyni na Jasną Górę. W tym roku będzie maksymalnie 50 pielgrzymów, którzy proszą nas o noclegi. Bardzo prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia pielgrzymów nawet tych, których przyjmujemy co roku.
  6. Zmarła śp. Maria Cylkowska z Pogódek, jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o 13.00. Różaniec za zmarłą w sobotę, niedzielę i poniedziałek o 18.30 w kościele.