OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18 LIPCA 2021 R.

NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18 LIPCA 2021 R.

1.        W ubiegłą niedzielę na budowę kostnicy zebraliśmy 3970 zł. serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary.

2.        W okresie wakacyjnym zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od 15:00 do 17:00 i na różaniec online w środy o godz. 20:30.

3.        Przyszła niedziela 25 lipca br. będzie obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie. Tego dnia będziemy modlili się za poszkodowanych, a po Mszy św. zorganizujemy zbiórkę ofiar, które zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska.

4.        Także w przyszłą niedzielę po Mszach św. w ramach wspomnienia św. Krzysztofa poświęcimy nasze pojazdy.

5.        W środę 28 lipca będziemy gościli pieszą pielgrzymkę z Gdyni na Jasną Górę. Osoby chętne na przyjęcie pielgrzymów na nocleg prosimy zgłaszać się w zakrystii i biurze parafialnym.

6.        Pod chórem można nabyć płytę w aranżacji skrzypiec i pianina, na które nasza organistka Agata zaśpiewała piosenki popularnych zespołów religijnych. Cena płyty to 35 zł, z czego część przeznaczona jest na budowę kostnicy.