OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 8 SIERPNIA 2021 R.

NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 8 SIERPNIA 2021 R.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę kostnicy. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać!
  2. W okresie wakacyjnym zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od 15:00 do 17:00 i na różaniec online w środy o godz. 20:30.
  3. We wtorek przypada uroczystość św. Wawrzyńca, głównego patrona naszej diecezji.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na Mszach św. poświęcimy kłosy i zioła.
  5. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma” oraz nabyć płytę z naszej organistki Agaty.
  6. Wójt Gminy Liniewo oraz GOKSiR zapraszają na Festyn, który odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy 15 sierpnia od godziny 15:00. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła.
  7. Gminne Biuro Spisowe w Skarszewach przypomina o obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła.