OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 SIERPNIA 2022 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 SIERPNIA 2022 R.

  1. W minioną środę zmarł zaopatrzony sakramentami świętymi ks. Janusz Grzybek, były proboszcz naszej parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy na czele z delegacja Rad Parafialnych uczestniczyli w Jego pogrzebie w Wysinie. W poniedziałek 15 sierpnia o 9:30 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza w. w Jego intencji.
  2. Chorych z posługą sakramentalną ks. Dawid odwiedzi w piątek od godz. 9.00.
  3. W okresie wakacyjnym możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi będzie w piątki po Mszach św. od 18:30 do 21:00 a różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie tylko w piątek o godz. 20:30.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na nasze parafialne inwestycje.
  5. W przyszła niedzielę 14 sierpnia na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie odbędzie się Festyn Sierpniowy. Szczegóły na afiszu w kruchcie kościoła.
  6. Pod chórem można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.