OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 SIERPNIA 2023 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13 SIERPNIA 2023 R.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na nasze parafialne inwestycje. Serdeczne Bóg Zapłać za składane ofiary.
  2. We wtorek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Na Mszach św. poświęcimy zioła i kwiaty. Na prośbę księdza biskupa przed kościołem odbędzie się zbórka na pomoc poszkodowanym w powodzi mieszkańcom Słowenii.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 18:30 do 20:00 i różaniec w intencji narodu Ukraińskiego i o pokój na świecie o godz. 19:30.
  4. W piątek o godz. 9:00 na dolnym parkingu będzie możliwość przeprowadzenia odpłatnych badań w kierunku miażdżycy tętnic, osteoporozy oraz wydolności płuc i oskrzeli. Szczegóły na afiszu i na ulotkach pod chórem.