OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 5 LIPCA 2020 R.

  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w naszym parafialnym odpuście ku czci Św. Ap. Piotra i Pawła oraz pomogli w jego przygotowaniu. Dziękujemy także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła i jego obejścia a także za podarowane parafii naczynie na wodę święconą.
  2. Dzieci, które w miniony poniedziałek przyjęły po raz pierwszy Komunię św. złożyły swój dar dla dzieci na misjach w wysokości 1.200 zł.
  3. Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar na pomoc w leczeniu poszkodowanych w wypadku mieszkańców Stefanowa.
  4. Od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 13.00 odbędą się warsztaty dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w ramach półkolonii. Zachęcamy do śledzenia tego wydarzenia na naszym parafialnym Facebook-u.
  5. Dom Kultury zaprasza na koncert słowno-muzyczny dotyczący upamiętnienia Jana Pawła II 15 lat po śmierci i setnych urodzin o godzinie 16:00 w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego w Liniewie. Koncert przygotowany jest przez młodzież z Domu Kultury w Liniewie.