OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 28 CZERWCA 2020 R.

  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w naszych parafialnych rekolekcjach.
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 odbędzie się koncert ewangelizacyjny zespołu Na Cały Głos. Zapraszamy do wspólnego przeżycia całymi rodzinami wieczoru radości i uwielbienia. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie online na naszym parafialnym Facebook-u. Wstęp wolny. Transmisja koncertu będzie prowadzona Na Żywo.
  3. W poniedziałek obchodzimy nasz odpust parafialny ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uroczystą sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. profesor Jarosław Babiński. W tym też dniu o godz. 11.00 trzydzieścioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Rano Msza św. o 9.30.
  4. W ramach tzw. „białego tygodnia” zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na mszę o 18.00 we wtorek, środę i czwartek.
  5. Naszych chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar na pomoc w leczeniu poszkodowanym w wypadku mieszkańcom Stefanowa.
  7. Ksiądz Biskup Diecezjalny z dniem 20 sierpnia odwołuje ks. Dominika Roczniaka z naszej parafii i mianuje go wikariuszem w Bazylice Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Chojnicach. Nowym wikariuszem w Pogódkach zostanie ks. Dawid Tyborski.
  8. W zakrystii można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.